زندگی در نیوزیلند

تحصیل در مالزی
تحصیل در مالزی
خرداد ۲, ۱۳۹۸
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ترکیه
خرداد ۴, ۱۳۹۸
زندگی در نیوزیلند

زندگی در نیوزیلند

انگلیسی و مائوری زبان رسمی کشور نیوزیلند هستند. با این حال، به رغم وضعیت رسمی خود، از زبان Maori به ندرت استفاده می شود. نیوزیلند یک کشور بسیار امن و تمیز است، با خواندن این مقاله می توانید اطلاعات خود را در خصوص زندگی در نیوزیلند به روز کنید.

شرایط زندگی در نیوزیلند

با زندگی در نیوزیلند از طبیعت زیبا و مناظر متنوع لذت خواهید برد. این کشور، نسبتا کوچک است و بر روی یک گروه کوچک از جزایر گسترش یافته می باشد. اکثریت شهرها در جزیره شمالی این کشور واقع شده اند، اما جزایر جنوبی شناخته شده برای حومه های نفس گیر خود و فعالیت های گسترده ای مانند پریدن از طناب، غواصی ماجراجویی، دوچرخه سواری و هلی کوپتر بسیار مناسب است.

راه های دیگری برای لذت بردن از حومه مانند ذخایر طبیعت، پارک های کشور، سواحل و مسیرهای پیاده روی که مجموع طول 551 کیلومتر را پوشش می دهند وجود دارد. نیوزیلند، مانند استرالیا و کانادا، عضویت خود را در کشورهای مشترک المنافع انگلیس حفظ کرده است و ارتباطات نزدیکی با انگلیس دارد. در حال حاضر حدود 4 میلیون نفر در نیوزیلند زندگی می کنند.

هزینه زندگی در نیوزیلند

مهاجرانی که در نیوزیلند زندگی می کنند، در مقایسه با سایر کشورهای توسعه یافته دارای یک سطح بالایی از زندگی هستند. هزینه زندگی با توجه به شهرهایی که در آن مهاجران مستقر هستند متفاوت است. در نظرسنجی مرسر، بسیاری از شهرهای نیوزلند مانند اوکلند و ولینگتون، جهش قابل ملاحظه ای در رتبه بندی بهترین شهرهای این کشور داشته اند.

هزینه زندگی در نیوزیلند

هزینه زندگی در نیوزیلند

یک نماینده از مرسر توضیح داد: “پیشروی این فهرست در شهرهای نیوزیلند، افزایش قابل ملاحظه ای در هزینه ها و تقاضای اقامت، همراه با دلار نیوزیلند قوی تر می شود.” همچنین تقاضا برای املاک اجاره ای نیز در همه شهرها افزایش یافته است. با این حال، لازم به ذکر است که اگر شما در اینجا حقوق و دستمزد محلی را دریافت می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که زندگی مشابه زندگی خود را در کشور خودتان را انجام دهید.

نیوزیلند به عنوان مقصد مهاجرتی

نیوزیلند پرشده از فرهنگ ها و ملیت های مختلف و شما در این کشور یک احساس متقابل چند فرهنگی برای کل ملت را تجربه خواهید کرد. جمعیت نیوزیلند عمدتا از افرادی از نژاد اروپایی تشکیل شده است، اما کشور کنونی، تعداد زیادی از مهاجران از کشورهای جنوب آسیا را جذب می کند. صرف نظر از اینکه از کدام کشور هستید، زندگی در نیوزیلند فرصتی برای دیدار با افرادی که پیشینه مشابهی برای خود دارند، ارائه می دهد. نیوزیلند یک کشور بسیار امن و تمیز است و هزینه پایین زندگی و سیستم های مالیاتی مطلوب مستلزم آن است که معمولا به عنوان یکی از بهترین مقصد مهاجرت در جهان ذکر شده است.

شرایط کار در نیوزلند

یکی از بزرگترین معایب برای مهاجرت و زندگی در نیوزیلند به عنوان یک بیگانه، مربوط به اقتصاد فعلی است. نیوزیلند با بحران اقتصادی جهانی به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و در حال حاضر نرخ بیکاری بالاتر از چند سال قبل است. این به این معنی است که این کشور برای مهاجرانی که قصد کار پیدا کردن دارند مناسب نیست. افرادی که در نیوزیلند زندگی و کار می کنند، معمولا می توانند حقوق خود را پایین تر از آنچه که در کشورشان از آن لذت می برند، داشته باشند.

با این حال، هزینه زندگی نیز ممکن است به میزان قابل توجهی پایین باشد. دانش خوب و درک زبان انگلیسی لازمه زندگی و کار در نیوزیلند است، اگر نمی توانید به زبان انگلیسی صحبت کنید شرایط کار برای شما دشوار خواهد شد. برای اطلاعات مربوط به شرایط ویزا برای کار در نیوزیلند با مشاورین موسسه ماهان دانش پارسه تماس بگیرید.

اقامت در نیوزیلند

به عنوان بخشی از پرونده درخواست برای ویزای اقامت، شما باید نشان دهید که شما و اعضای خانواده تان در سلامت کامل هستید، شما باید یک معاینه پزشکی توسط یک پزشک داشته باشید. برای برخی از کشورها NZIS نیاز دارد که چنین ارزیابی ها توسط متخصصین پزشکی پیش از انتخاب تکمیل شود.

همه ساکنان دائم در نیوزیلند حق دارند که از مراقبت های بهداشتی این کشور به صورت کامل استفاده کنند. علاوه بر این همه بازدید کنندگان یا مهاجرین موقت از کشورهایی که موافقت نامه متقابل با مقامات نیوزلند دارند (مانند استرالیا، کانادا، دانمارک، یونان، گورنسی، ایرلند، جرسی، هلند و انگلستان) نیز حق دریافت مزایای بهداشت دولتی را دارند.

قراردادهای اجاره خانه در نیوزلند دوره ای با دادن سه هفته نامه به صاحب خانه اخذ می شود. صاحب خانه می تواند قرارداد اجاره را با ارائه شش هفته اخطاری به مستاجر اعلام کند. اگر می خواهید وضعیت اقامت در نیوزیلند را بدست آورید، لازم است که سطح خوبی از انگلیسی نوشتاری و گفتاری داشته باشید. همه ساکنان احتمالی نیاز به نشان دادن مهارت انگلیسی خود دارند.

آیا شما در مورد این مقاله نظر داده اید یا سوالی در خصوص موارد گفته شده ذهن شما را مشغول کرده است؟ اگر چنین باشد لطفا به مشاورین ما در موسسه ماهان دانش پارسه اطلاع دهید، مشاورین ما شما عزیزان را به صورت کامل راهنمایی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *