مهاجرت به نیوزیلند

تحصیل پزشکی در انگلستان
خرداد ۱۹, ۱۳۹۸
تحصیل در ایتالیا
تحصیل در ایتالیا
خرداد ۲۱, ۱۳۹۸
مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

نیوزیلند طیف وسیعی از گزینه های ویزا جهت مهاجرت را بسته به اینکه آیا می خواهید در اینجا کار کنید، مطالعه کنید، سرمایه گذاری کنید یا فقط از یک دیدار لذت ببرید ارائه می دهد. اگر می خواهید کشور نیوزیلند را جهت مهاجرت انتخاب کنید مشاورین ما در موسسه ماهان دانش پارسه خوشحال خواهند شد که شما را برای رسیدن به این هدف کمک کنند. مهاجرت به نیوزیلند می تواند یک تغییر بسیار عالی و رویایی در زندگی شما باشد.

شرایط مهاجرت به نیوزیلند

طیف وسیعی از ویزاها جهت مهاجرت به نیوزیلند برای برخی از کسانی که واجد شرایط هستند وجود دارد. انتخاب بهترین گزینه ها برای شرایط شما به احتمال زیاد بستگی به این خواهد داشت که چه مدت می خواهید در این کشور بمانید یا اینکه دارای چه مهارت هایی هستید و اینکه آیا می خواهید به تنهایی یا با همسر و خانواده به این کشور مهاجرت کنید. اگر بخواهید فقط برای بازدید به نیوزیلند سفر کنید به یک ویزای بازدید کننده نیاز خواهید داشت.

اگر می خواهید ویزای نیوزیلند را درخواست کنید، می توانید خودتان فرم درخواست را تکمیل کنید. شما می توانید ویزای مورد نیاز خود را با استفاده از وب سایت مهاجرت انتخاب کنید و فرم درخواست خود را با اطلاعات مهاجرت نیوزیلند تکمیل کنید. هر نوع ویزا دارای یک فرم درخواست و راهنمای همراه است.

قبل از تلاش برای تکمیل فرم درخواست، توصیه می کنیم راهنمای را بخوانید، نگران نباشید اگر در طول مسیر به مشکل برخوردید شما می توانید با موسسه ماهان دانش پارسه تماس بگیرید. یک مشاور مهاجرتی مجاز را انتخاب کنید، با این کار می توانید زودتر به نتیجه دلخواه خود برسید. مشاورین مهاجرتی راهنمایی مفید در مورد مهاجرت و مدارک لازم به شما ارائه می دهند.

نیوزیلند فقط 4/4 میلیون نفر جمعیت دارد، به نظر می رسد این حدود نیمی از کل جمعیت لندن می باشد. با کاهش این آمارها، می توانیم ببینیم که تراکم جمعیت نیوزیلند بسیار متفاوت از میانگین بریتانیا است. در واقع، این بدان معناست که در شهرها، صف بندی در مغازه ها و ایستگاه های بنزین و مکان ها به طور معمول پر از جمعیت نیستند. اکثریت افراد قادر خواهند بود از سطح آرامش کشور به دلیل این تراکم بسیار کم جمعیت قدردانی کنند.

مهاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای تحصیلی

برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در دانشگاه / کالج خود در نیوزیلند برای دوره ای بیش از 3 ماه هستند، یک ویزای دانشجویی نیوزلندی به آنها کمک خواهد کرد. این ویزا به دانشجویانی اعطا می شود که قبلا برای یک برنامه ی تحصیلی دانشگاه / کالج نیوزیلند پذیرفته شده و همچنین توسط مقام های نیوزلند (NZQA) تایید شده باشند. در همین حال، ارائه دهنده ی خدمات آموزشی نیز باید توسط وزارت آموزش و پرورش در نیوزیلند تأیید شود.

این ویزا نیز برای دانشجویانی که یک مکان در طرح مورد تأیید تبادل دانشجو پیشنهاد کرده اند، قابل اجرا است. این ویزای دانشجویی نیوزلند نیز برای هر دانشجویی که از طریق آموزش از راه دور با هر ارائه دهنده ی آموزشی تحصیل می کند و همچنین برای کلاس های عملی، امتحانات و یا انجام الزامات و شرایط دیگر نیاز دارد تا به نیوزلند بیاید و همچنین نیاز دارد تا بیشتر از سه ماه در نیوزلند بماند، قابل اجرا می باشد.

مهاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای تحصیلی

مهاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای تحصیلی

مراحل درخواست ویزای دانشجویی جهت تحصیل در نیوزلند در وهله ی اول، انتظار می رود که با تماس با تیم حرفه ای ما یک جلسه ی مشاوره برگزار کنید تا گزینه های مربوط به محل تحصیل، دوره های موجود و موسسات پیشنهادی برای تحصیل خود را بیابید. پس از انتخاب شما، شما تعیین کرده اید که در کجا می خواهید تحصیل کنید، تیم متخصصین ما کمک خواهد کرد تا درخواست خود به موسسات مورد نظرتان را تکمیل کنید.

در طی درخواست ویزای دانشجویی نیوزلند برای پذیرش، شما باید مدارک متعددی که شامل مدارک تحصیلی قبل، مدرک مهارت زبان انگلیسی، اسناد مرتبط با تجربه ی کار و کپی پاسپورت را ارائه دهید. ما همچنین یک چک لیست برای ارائه ی اسناد مورد نیاز در زمان درخواست ویزای تان در دسترس شما قرار خواهیم داد. میانگین زمان فرآیند برای دریافت نامه ی پذیرش بین 1 تا 10 روز بسته به دوره ی آموزشی و موسسه می باشد.

از این رو منتظر نامه ی پیشنهاد خود برای رفتن به مرحله ی بعدی درخواست ویزای دانشجویی نیوزیلند باشید. پس از این که شما نامه ی پیشنهاد از طرف موسسه را دریافت کردید، نیاز خواهید داشت تا معاینات پزشکی را توسط دکتران مورد تأیید دولت نیوزلند انجام دهید.

مهاجرت به نیوزیلند از طریق ویزای کار

نیوزیلند طیف وسیعی از ویزاهای کاری را ارائه می دهد. همگی موقت هستند، اما تعدادی از آن ها می توانند به اقامت منجر شوند. ویزاهای کاری مهارت های ضروری، این ویزاها برای اقامت موقت می باشد مدت و شرایط این ویزاها بستگی به شرایط پیشنهاد شغل، حقوق و دستمزد و شرایط بازار کار شما دارد. مهارت های ضروری در لیست های تقاضا، فهرست های کمبود مهارت های شغلی نیوزلند می باشند.

اگر شما یک پیشنهاد شغلی، مهارت فنی یا تجربه در یکی از شغل های موجود در لیست را داشته باشید، می توانید برای ویزای کاری مهارت های ضروری درخواست دهید. کارفرمای شما نیازی به ارائه ی مدارک برای استخدام مردم نیوزلند ندارد چرا که مهاجرت به نیوزیلند (INZ) این فهرست ها را به طور منظم بررسی می کند و نتیجه گرفته است که کارفرمایان قادر به پیدا کردن افراد دارای مهارت و با تجربه در نیوزیلند نیستند.

اگر شغلی در فهرست کمبود مهارت نبود، باید چه کاری انجام داد؟ کارفرمایانی که یک شغل را در نیوزیلند تبلیغ کرده اند، اما موفق به پیدا کردن یک شهروند نیوزلندی برای این کار نشده اند، می توانند به استخدام کارگران مهاجر نگاهی بیاندازند. در این وضعیت، شما می توانید درخواست ویزای شغلی مهارت های ضروری داشته باشید و کارفرمای شما نیاز خواهد داشت تا اطلاعات پشتیبانی برای نشان دادن تلاش برای استخدام مردم نیوزلند ارائه دهد.

اگر بخواهید درخواست ویزای اقامت دهید، ویزای شغلی مهارت های ضروری کمک خواهد کرد؟ ویزاهای شغلی مهارت های ضروری برای مهارت های موقت در نظر گرفته می شوند، بنابراین مستقیما به درخواست اقامت منجر نمی شوند. با این حال، اگر یک ویزای شغلی مهارت ضروری براساس یک شغل باتجربه و حرفه ای داشته باشید، ممکن است امتیازات کافی برای واجد شرایط بودن ویزای اقامت تحت گروه مهاجرین ماهر به دست آورید.

دو نوع اصلی از ویزای کار برای اقامت وجود دارد که شما را قادر می سازد تا در نیوزیلند کار کنید و پس از کار در آن شغل به مدت حداقل 24 ماه درخواست ویزای اقامت دهید. کمبود مهارت های طولانی مدت، اگر شما پیشنهاد شغلی دائم یا بلند مدت در یک حرفه در فهرست کمبود مهارت های بلند مدت و مهارت و تجربه در آن حرفه را دارید، می توانید برای ویزای کار برای اقامت درخواست دهید. شما نیاز به رعایت شرایط سن، سلامت و شخصیت خواهید داشت.

کارفرمای معتبر، اگر شما پیشنهاد شغلی دائم یا بلند مدت از یک کارفرمای معتبر نیوزلند دارید، می توانید برای ویزای کار برای اقامت درخواست دهید. شما نیاز به رعایت شرایط سن، سلامت و شخصیت خواهید داشت و پیشنهاد شغلی شما نیاز به رعایت شرایط خاصی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر مشاورین موسسه ماهان دانش پارسه می توانند شما عزیزان را در این مسیر راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *